top of page

Proje Grubu Üyeleri

Erhan Meço

Erhan Meço

Eğitmen - Küratör

22 Kasım 1983’de İzmir’de doğdu. Sırasıyla; Alsancak Gazi İlkokulu, İzmir Bornova Anadolu Lisesi, Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Universitat des Saarlandes Europa-Institut’de Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku alanında Yüksek Lisans yaptı.

Süreyya Uyan

Süreyya Uyan

Küratör Ekibi Üyesi

1958 İzmir doğumludur. 1976 yılında İzmir Özel Türk Lisesini bitirerek,halen devam ettiği eğitimleriyle aynı ilde yaşamına devam etmektedir. İki çocuk annesidir.

Hüseyin Öcal

Hüseyin Öcal

Eğitmen - Küratör Ekibi Üyesi

1973 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra   1991 – 2011 yılları arasında mesleği gereği Türkiye’nin farklı şehirlerinde çalıştı.

Tülin Özbal

Tülin Özbal

Küratör Ekibi Üyesi

1955 yılında Bornova’da doğdu. İlkokul ve Ortaokulu Bornova’da tamamladı. Suphi Koyuncuoğlu Lisesi 72-73 mezunudur. İki çocuk annesidir. Gençlik yıllarından itibaren fotoğrafla amatörce ilgilenirken daha güzel ve bilinçli fotoğraf çekmeye karar verdi.

Sacide Arabağ

Sacide Arabağ

Küratör Ekibi Üyesi

1968 Dikili – İzmir doğumlu, evli ve Pınar’ın annesidir. İlk orta ve lise eğitimini Dikili’de tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Özel sektörde İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalışmış ve 2017 yılında emekli olmuştur.

bottom of page